Menu główne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Menu główne

Harmonogram

Informujemy, że Harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczno¶ć, który zamieszczony został na naszej stronie internetowej przed ogłoszeniem najbliższych naborów ulegnie zmianie.

 

 

Umowa podpisana

Dnia 17 maja 2016 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolno¶l±skiego przy   ul. Dobrzyńskiej miało miejsce podpisanie UMOWY O WARUNKACH I SPOSOBIE REALIZACJI STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO KIEROWANEGO PRZEZ SPOŁECZNO¦Ć pomiędzy Samorz±dem Województwa Dolno¶l±skiego a Lokaln± Grup± Działania Gromnik. W umowie zostały wskazane warunki i sposoby realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gromnik na lata 2016-2023 na terenie gmin obszaru działania LGD, tj.: Strzelin, Wi±zów, Borów, Kondratowice oraz Przeworno.

Zawarcie umowy ramowej umożliwi LGD ogłaszanie naborów wniosków na realizację operacji w ramach LSR oraz wybór operacji, zgodnie z przyjętymi procedurami wyboru i oceny.

O przewidywanych terminach oraz zakresach ogłaszanych konkursów będziemy Państwa informować na bież±co.

 

IMG 0946

 

LGD GROMNIK na II DOLNO¦LˇSKIM KONGRESIE OBYWATELSKIM

                W dniu 16 maja 2016 w Centrum Konferencyjnym w  Pałacu w Krzyżowej odbył się II Dolno¶l±ski Kongres Obywatelski organizowany przez Dolno¶l±sk± Federację Organizacji Pozarz±dowych przy partnerstwie Dolno¶l±skiej Sieci Partnerstw LGD.

W trakcie Kongresu LGD Gromnik wraz z innymi Lokalnymi Grupami Działania z obszaru Dolnego ¦l±ska prowadziło prezentację i degustację lokalnych produktów.

Nasz obszar promowały wyroby piekarnicze Piekarni Muszyński ze Szczawina oraz Miody z Pasieki Pana Ryszarda Kochela z Dobroszowa.

 

IMG 0936    

 

       Chcieliby¶my poinformować, że zgodnie z decyzj± Samorz±du Województwa Dolno¶l±skiego Stowarzyszenie LGD Gromnik zostało wybrane do realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczno¶ć objętego PROW na lata 2014-2020 w Województwie Dolno¶l±skim.
       Obecnie oczekujemy na podpisanie umowy ramowej z Urzędem Marszałkowskim Dolnego ¦l±ska, która pozwoli nam na rozpoczęcie działań zwi±zanych z wdrażaniem LSR.

 

plakat

 

6 kwietnia do księgarń trafi± dwie premiery wydawnictwa Paperback:
?Staszek i smocza przygoda? - Tomasza Duszyńskiego, to kontynuacja przygód Staszka Wolskiego. Powie¶ć dla młodzieży i starszych czytelników, w której nie zabraknie dobrego humoru, wartkiej akcji i przygód. Tym razem Staszek i jego przyjaciele musz± zmierzyć się z legend± o trzech smokach, szalon± podróż± do Chin, terakotow± armi±, przeskokami w czasie i codzienno¶ci± polskiego gimnazjum.
Poprzednia powie¶ć - ?Staszek i straszliwie? pomocna szafa? została bardzo pozytywnie przyjęta przez czytelników. Została także laureatem głównej nagrody w ogólnopolskim, internetowym plebiscycie na ksi±żkę młodzieżow± w kategorii ?Magia i przygoda?.

Druga propozycja to ?Legendy polskie? Tomasza Duszyńskiego i Moniki Łukasik-Duszyńskiej. Trzy wierszowane, bogato ilustrowane legendy (ilustracje Artur Gulewicz), które do tej pory nie znane były szerzej polskim czytelnikom.  Legendy: ?Diabelska kręgielnia?, ?Legenda o strzale?, ?Rów i skrzat? zwi±zane s± z Dolnym ¦l±skiem i zapewne dodadz± magii wielu miejscom tego regionu naszego kraju.

            legendy pol cov A 500x500OKŁADKA Staszek i smocza przygoda PREV 549x800

 

714 ok

 

"Seniorzy w akcji"

Rusza Konkurs ?Seniorzy w akcji?  -  inkubator + dotacje

Jeste¶ osob± 60+? Masz pomysł na działania w swojej społeczno¶ci, pasje i do¶wiadczenia, którymi chcesz się podzielić?

Masz 18-35 lat i razem z osob± 60+ chcesz rozkręcić międzypokoleniow± akcję?

Zgło¶ pomysł na projekt społeczny. Dopracuj go przy wsparciu ekspertów i zdob±dĽ dotację.

rusza konkurs Seniorzy w akcji

 

WiÄ™cej…

 
WiÄ™cej artykuĹ‚Ăłw…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 28

Reklama
Reklama
Reklama
Joomla extensions by Siteground Hosting