Menu główne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Menu główne

Film promocyjny "Wrota Regionu"

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promuj±cego Projekt Współpracy "WROTA REGIONU"  a także do materiału ukazuj±cego mozliwo¶ci aplikacji mobilnej, która powstała w efekcie realizacji Projektu. Projekt realizowany przez Stowarzyszenie LGD Gromnik wraz z Partnerami - LGD LiderA4 oraz LGD ¦lężanie miał na celu wzrost atrakcyjno¶ci turystycznej i rekreacyjnej 16 gmin obszaru Projektu Współpracy.

 

Link do materiału

Link do materiału - aplikacja mobilna

 

 

Zapraszamy na warsztaty

W imieniu Sołtysa Wsi Gęsiniec oraz Laboratorium działań - nieformalnej grupy z Gęsińca, zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Gęsińca, na cykl pięciu bezpłatnych warsztatów:

MASZ WYBÓR-TY DECYDUJESZ CO JESZ - pięciodniowe warsztaty tradycyjnego wyrobu wędlin, budowy różnych typu wędzarni i degustacji własnoręcznie zrobionych wyrobów - od 19 maja - 23 maja godz. 16:00-21:00 (sobota godz. 12:00)

JOGA DOBRA NA WSZYSTKO - cykl ćwiczeń przywracaj±cych harmonię wewnętrzn±, polepszaj±cych koncentrację, zmniejszaj±ce napięcie mię¶niowe zwi±zane ze stresem, reguluj±ce pracę narz±dów wewnętrznych i hormonalnych - w każd± ¶rodę od 20 maja - 24 czerwca godz.20:00-21:30

KAŻDY POSIADA ZDOLNO¦CI - techniki artystyczne zwi±zane z papierem - w każdy poniedziałek od 25 maja - 22 czerwca godz.17:00-19:00

TANIEC W KRĘGU - pobudzanie ¶wiadomo¶ci, poznawanie symboliki i nauka tradycyjnych tańców w kręgu- w każdy czwartek od 21 maja do 25 czerwca godz. 18:00-20:00

CHLEB WRACA NA WIE¦ - jednodniowe warsztaty pieczenia chleba na zakwasie - 27 czerwca godz. 10:00-15:00.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1SGpF7lP8oBYnCIwmyrzOvlCEdt1tCtpULawfuV18mcg/viewform?c=0&w=1?

Zapisy tylko do 18 maja 2015, a ilo¶ć miejsc ograniczona!

Plakat>>>

 

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dolno¶l±skim Kongresie Obywatelskim, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2015 r. w Krzyzowej k/¦widnicy.

Program Kongresu >>>

Formularz zgłoszeniowy NGO >>>

 

 

 

Życzenia 2015

 

"Mieszkam na wsi"

Serdecznie zapraszamy  do obejrzenia jednego z odcinków programu "Mieszkam na wsi".  Materiał  realizowany był na terenie  funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Gromnik oraz prezentuje  ciekawe przykłady inicjatyw oraz dobrych praktyk z obszaru.

Link do materiału

 

Szanowni Państwo,
z inicjatywy Joanny Przetakiewicz, Stowarzyszenie "Aktywno¶ć Kobiet" we współpracy z Partnerami organizuje konferencję "MALVA - MOŻESZ WIĘCEJ" wraz z warsztatami "Moje szydełko dla kreatorów mody" - dla zdolnych kobiet zajmuj±cych się robótkami ręcznymi, zainteresowanych rozwojem i ewentualnym biznesowym wykorzystaniem swoich umiejętno¶ci.
Konferencja odbędzie się 19 marca 2015 r. w O¶rodku Kultury w Bolesławcu.

Ważne: każda kobieta zainteresowana udziałem w warsztatach proszona jest o przyniesienie na konferencję 3 swoich wyrobów.

 

Zgłoszenie udziału w konferencji i warsztatach należy wysłać do końca lutego na adres:

Dolno¶l±ski O¶rodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu

ul. Zwycięska 8

53 ? 033 Wrocław

lub

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoba do kontaktu:

Izabela Michniewicz

tel. 71/339 80 21 wew. 152

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gromnik zaprasza do składania ofert na projekt, skład oraz wydruk katalogu Questów w formacie A4.

> > >

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gromnik zaprasza do składania ofert na projekt, skład oraz wydruk biuletynu informacyjnego LGD.

> > >

 
WiÄ™cej artykuĹ‚Ăłw…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 28

Reklama
Reklama
Reklama
Joomla extensions by Siteground Hosting